Find a property

Find a property

 
 
-
-
Meklēt Kartē

News

2015. gada 16. septembris

Hiponia ledus halli iegādājas izsoles uzvarētājs SIA “Jaunatnes Hokeja centrs”

SIA “Hiponia” (Hiponia) ledus halli Rīgā, Brīvības gatvē 335 (iepriekšējā adrese Brīvības gatve 333), pārdeva izsoles uzvarētājam SIA “Jaunatnes Hokeja centrs”. Ledus halle jūnijā tika pārdota atklātā mutiskā izsolē ar augšupejošu soli par izsoles cenu 1,1 milj. eiro. Izsolē piedalījās divi pretendenti, kuriem konkurējot, izsoles sākumcena tika pārsniegta par 100 tūkst. eiro. Šobrīd darījums ir pabeigts un jaunais halles īpašnieks ir uzsācis halles apsaimniekošanu.

Izsolē tika piedāvāts iegādāties aprīkotu un funkcionējošu ledus halli Rīgā, Brīvības gatvē 333, kas atrodas Latvijas Sporta akadēmijas teritorijā. Ledus halles ekspluatācija uzsākta 2006. gadā. Izsolē piedāvātā lietu kopība ietver nekustamo īpašumu – 2-stāvu ledus halli un kustamo mantu. Ledus hallē tiek veikta saimnieciskā darbība. Halles kopējā platība ir 4021,7 m2, ledus laukuma izmēri 58m x 28m. Ledus halles tribīnes aprīkotas ar 320 sēdvietām un papildus stāvvietām.

Izsolē pārdotā ledus halle ir viens no daudziem nekustamā īpašuma objektiem, ko Hiponia piedāvā iegādāties. Uz 2015.gada sākumu Hiponia portfelī kopumā bija 767 nekustamie īpašumi.

SIA „Hiponia”
Elizabetes 41/43, Rīga, LV-1010
Tālr. 67282080; Fakss 67223705
Mob. tālr. +371 28353542
birojs@hiponia.lv, www.hiponia.lv

2015. gada 14. jūlijs

Veiktas izmaiņas Hiponia valdē

SIA „Hiponia” (Hiponia) valdes priekšsēdētājs Vladimirs Loginovs ir izbeidzis darbu uzņēmumā un ir atkāpies no valdes priekšsēdētāja amata. Hiponia valdē turpinās strādāt Vera Adiņa un Juris Reinis.
Jaunu Hiponia valdes locekli uzņēmuma kapitāla daļu īpašnieks VAS „Privatizācijas aģentūra” (PA) izraudzīs atbilstoši labas pārvaldības principiem un Publiskas personas kapitāla daļu un kapitālsabiedrību pārvaldības likumā ietvertajiem nosacījumiem. PA izveidos nominācijas komisiju, lai veiktu valdes locekļa atlasi, balstoties uz profesionalitātes un kompetences kritērijiem.

2015. gada 17. jūnijs

Hiponia izsolē veiksmīgi pārdod Rīgā ledus halli

SIA „Hiponia” (Hiponia) izsolē veiksmīgi pārdeva ledus halli Rīgā, Brīvības gatvē 333 par izsoles cenu 1,1 milj. euro. Izsolē piedalījās divi pretendenti, kuriem konkurējot, izsoles sākumcena tika pārsniegta par 100 tūkst. euro. Saskaņā ar izsoles noteikumiem esošajam halles nomniekam, kā arī zemes īpašniekam divu mēnešu laikā ir iespēja izmantot pirmpirkuma tiesības un iegādāties ledus halli par izsolē noteikto cenu.

 Ledus halle tika pārdota atklātā mutiskā izsolē ar augšupejošu soli. Izsolē tika piedāvāts iegādāties aprīkotu un funkcionējošu ledus halli Rīgā, Brīvības gatvē 333, kas atrodas Latvijas Sporta akadēmijas teritorijā. Ledus halles ekspluatācija uzsākta 2006. gadā. Izsolē piedāvātā lietu kopība ietver nekustamo īpašumu – 2-stāvu ledus halli un kustamo mantu. Ledus hallē tiek veikta saimnieciskā darbība. Halles kopējā platība ir 4021.7 m2, ledus laukuma izmēri 58m x 28m. Ledus halles tribīnes aprīkotas ar 320 sēdvietām un papildus stāvvietām.

 Izsolē pārdotā ledus halle ir viens no daudziem nekustāmā īpašuma objektiem, ko Hiponia piedāvā iegādāties. Uz 2015. gada sākumu Hiponia portfelī kopumā bija 767 nekustāmie īpašumi.

SIA „Hiponia”
Elizabetes 41/43, Rīga, LV-1010
Tālr. 67282080; Fakss 67223705
Mob. tālr. +371 28353542
birojs@hiponia.lv, www.hiponia.lv


 2015. gada 26. maijs

 

Atvērto durvju dienas jaunajos projektos

Rīgā, Pārdaugavā, Kartupeļu ielā 35 un Ošu ielā, Vimbukrogā, Ķekavas novadā

SIA „Hiponia” 30. un 31. maijā no plkst. 10.00 līdz 17.00 Atvērto durvju dienās piedāvā iepazīties ar dvīņu un rindu māju ciematu Ošu ielā, Vimbukrogā, Ķekavas novadā un mājokļiem Rīgā, Pārdaugavā, Kartupeļu ielā 35. Atvērto durvju dienu laikā visiem interesentiem tiks dota iespēja iepazīties ar projektiem un saņemt Hiponia darījumu speciālistu un pārvaldnieku profesionālas konsultācijas par nekustamo īpašumu. Apmeklētājiem būs unikāla iespēja izmantot īpašus cenu piedāvājumus mājokļu iegādei līdz pat 5. jūnijam. Būs pieejamas arī „DNB bankas” un „Swedbank” kredītu speciālistu konsultācijas par mājokļu kreditēšanas iespējām.

Projekts, kas apvieno dzīvokļa un privātmājas labākās īpašības, Rīgā, Pārdaugavā, Kartupeļu ielā 35

Rīgā, Pārdaugavā, Kartupeļu ielā 35 pārdošanā tiek piedāvātas rindu mājas 6 sekcijas platībās no 171 līdz 226 kv.m, 5 no sekcijām ir ar pelēko un viena – ar pilnu iekšējo apdari. Visām rindu mājas sekcijām ir viens vai divi balkoni un terases, kuru platības ir no 2.6 līdz 10.1 kv.m, garāža ar automātiski paceļamiem vārtiem. Teritorija ēkas fasādes pusē ir bruģēta, izveidota plaša zaļā zona ar zālāju un dekoratīvo koku stādījumiem, kā arī izbūvēta terase mājas iedzīvotāju lietošanai. Piemājas teritorija nožogota, uzstādīti automātiskie vārti.

Rindu māja atrodas Rīgā, Ziepniekkalna mikrorajonā, posmā starp Graudu un Sīpolu ielām, 400 m attālumā no Bauskas ielas. Klusa un apzaļumota teritorija. Visi nepieciešamie infrastruktūras objekti – skolas, bērnudārzi, veikali, medicīnas iestādes atrodas tiešā tuvumā un ir viegli sasniedzami gan ar sabiedrisko transportu, gan ar personīgo auto. Pilsētas sabiedriskais transports atrodas tikai 400 metru attālumā: pa Saulkalnes ielu kursē trolejbusi un autobusi, savukārt Bauskas ielā pieejami tramvaji un autobusi. Tuvākās pieturvietas atrodas Saulkalnes un Bauskas ielās.

Vairāk par projektu: http://www.hiponia.lv/property/riga-kartupelu-iela-35/

Dvīņu māju ciemats Vimbukrogā, Ķekavas novadā

Ķekavas novadā, Ošu ielā, Vimbukrogā, tiek piedāvāti mājokļi jaunu un kvalitatīvu rindu un dvīņu māju ciematā. Pārdošanā ir divstāvu mājokļi ar „balto apdari” platībās no 165 līdz 216 kv.m. Katram mājoklim piesaistīts zemes gabals 300 – 650 kv.m. platībā. Mājokļi ir ar ērtu un praktisku plānojumu. Pirmajā stāvā plaša viesistaba apvienota ar virtuvi, sanmezgls un saimnieciskā telpa ar individuālu gāzes apkures katlu. Viesistabā ir paredzēta vieta kamīnam. Otrajā stāvā trīs guļamistabas, sanmezgls un divas terases. Bēniņus ir iespējams pārveidot par mansarda stāvu ar kopējo platību ~75 kv.m. Katrai māju sekcijai ir garāža (vienai vai divām automašīnām) ar automātiski paceļamiem vārtiem. Gāzes apkure, centralizēta ūdensapgāde (artēziskais urbums), pilsētas kanalizācija, elektroapgāde.

Ciemats atrodas netālu no Daugavas, tikai 20-30 min. braucienā no Rīgas pilsētas centra. Apkārtējā teritorija ir klusa un apzaļumota. Tuvumā atrodas visi nepieciešamākie infrastruktūras objekti un autobusa pietura.

Vairāk par projektu: http://www.hiponia.lv/property/majoklis-jaunu-un-kvalitativu-rindu-un-dvinu-maju-ciemata-osu-iela-vimbukroga-kekavas-novada/

Plašāku informāciju var iegūt „Hiponia” mājaslapā www.hiponia.lv vai arī vēršoties pie uzņēmuma speciālistiem Rīgā, Elizabetes ielā 41/43, tālr.67282080.

SIA „Hiponia”
Elizabetes 41/43, Rīga, LV-1010
Tālr. 67282080; Fakss 67223705
Mob. tālr. +371 28353542
birojs@hiponia.lv, www.hiponia.lv

2015. gada 19. maijs

Hiponia izsolē pārdos ledus halli Rīgā

SIA „Hiponia” (Hiponia) izsolē piedāvā iegādāties ledus halli Rīgā, Brīvības gatvē 333. Interesenti varēs īpašumā iegūt aprīkotu un funkcionējošu ledus halli, kas atrodas Latvijas Sporta akadēmijas teritorijā. Ledus halles ekspluatācija uzsākta 2006. gadā.

Izsolē piedāvātā lietu kopība ietver nekustamo īpašumu – 2-stāvu ledus halli un kustamo mantu. Halle atrodas Rīgā, Brīvības gatvē 333, Teikas rajonā – vietā ar labi attīstītu infrastruktūru. Ledus hallē tiek veikta saimnieciskā darbība. Halles kopējā platība ir 4021.7 m2, ledus laukuma izmēri 58m x 28m. Ēkas otrajā stāvā ir izvietota kafejnīca un klientu apkalpošanas zāle, no kuras iespējams nokļūt atsevišķās biroju telpās un ledus arēnas tribīnēs. Ledus halles tribīnes aprīkotas ar 320 sēdvietām un papildus stāvvietām.

Ledus halle tiks pārdota atklātā mutiskā izsolē ar augšupejošu soli. Izsoles sākuma cena ir noteikta 1 milj. EUR, neieskaitot pievienotās vērtības nodokli, kas tiek piemērots izsoles priekšmetā ietilpstošajai kustamajai mantai. Pretendentu pieteikšanās termiņš ir noteikts līdz 2015. gada 15. jūnijam (ieskaitot). Izsole notiks 2015. gada 17. jūnijā plkst. 10:00 SIA „Hiponia” birojā Rīgā, Elizabetes ielā 41/43, 4.stāvā.

Lai pieteiktos dalībai izsolē, pretendentiem līdz norādītajam termiņam jāiemaksā  nodrošinājums 100 000 EUR apmērā un jāiesniedz pieteikums un citi izsoles noteikumos norādītie dokumenti. Ar izsoles noteikumiem un informāciju par ledus halli var iepazīties Hiponia mājaslapā www.hiponia.lv vai ierodoties Hiponia birojā Rīgā, Elizabetes ielā 41/43, 4.stāvā darba dienās no plkst. 8:30 līdz 16:30. Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar Hiponia pa tālruni 67282080.

SIA „Hiponia”
Elizabetes 41/43, Rīga, LV-1010
Tālr. 67282080; Fakss 67223705
birojs@hiponia.lv, www.hiponia.lv


2015. gada 16. marts

„Hiponia” Lieldienu akcija – „Pavasaris klāt! Tev jau ir sava ligzda?”

Atsaucoties uz mājokļu meklētāju intereses pieaugumu pavasarī, „Hiponia” speciālā Lieldienu akcijā piedāvā iespēju izdevīgi iegādāties nekustamos īpašumus visā Latvijā. Akcijas laikā, kas norisināsies no 16. marta līdz 10. aprīlim, interesenti savas „ligzdas” iekārtošanai varēs piemeklēt dzīvokli vai māju par īpašām akcijas cenām.

Akcijā tiek piedāvāti nekustamie īpašumi visā Latvijā, gan pilsētās, gan lauku teritorijās. Piemēram, Ikšķilē ir iespējams iegādāties jaunu dzīvojamo māju, kas atrodas aptuveni 350 m no Daugavas un 3 km no Ikšķiles centra savrupmāju apbūves teritorijā. Liepājā iespējams iegādāties trīs istabu dzīvokli pilsētas centrā. Piedāvājumā ir gan dzīvokļi, gan dzīvojamās mājas. Savas „ligzdas” meklētāji varēs atrast makam atbilstošu īpašumu, jo piedāvājumā ir nekustamie īpašumi, sākot no 1600 eiro. Visi nekustamie īpašumi, kas tiek piedāvāti akcijā, ir publicēti „Hiponia” mājaslapā www.hiponia.lv.

Akcijas noteikumi paredz, ka pircējiem jārezervē nekustamais īpašums laika periodā no 16. marta līdz 10. aprīlim plkst. 17:00. Rezervējot akcijas īpašumu, pirkuma līgums jānoslēdz 10 dara dienu laikā no iesnieguma saņemšanas.

Par Lieldienas akcijas noteikumiem un piedāvājumu plašāku informāciju var iegūt „Hiponia” mājaslapā www.hiponia.lv, vai arī vēršoties pie uzņēmuma speciālistiem Rīgā, Elizabetes ielā 41/43, tālr.67282080.


2014.gada 24.novembris

Veiktas izmaiņas SIA „Hiponia” valdē

SIA „Hiponia” vienīgais dalībnieks – VAS „Privatizācijas aģentūra” (PA) pieņēma iepriekšējā SIA „Hiponia” valdes priekšsēdētaja Anša Spridzāna iesniegumu par atkāpšanos no valdes priekšsēdētāja amata. Valdes locekļa amatā dalībnieks iecēla SIA „Hiponia” Nodrošinājuma pārvaldības departamenta vadītāju Veru Adiņu.

Ansis Spridzāns, bijušais  PA valdes priekšsēdētājs, lūdza SIA „Hiponia” dalībnieku atcelt viņu no SIA „Hiponia” valdes priekšsēdētāja amata, jo likums „Par interešu konflikta novēršanu valsts amatpersonu darbībā” nosaka bijušajām amatpersonām komercdarbības ierobežojumus attiecībā uz amatpersonas pārraudzībā bijušiem uzņēmumiem par kuriem amatpersona pieņēmusi lēmumus. Iepriekš amatu savienošanas kārtībā A.Spridzāns papildus darbam PA valdes priekšsēdētāja amatā bez atalgojuma ieņēma arī SIA „Hiponia” valdes priekšsēdētāja amatu.

Lai nodrošinātu SIA „Hiponia” pilnvērtīgu darbu, dalībnieks uzņēmuma valdē iecēla uzņēmuma ilggadēju darbinieci Veru Adiņu. V.Adiņa SIA „Hiponia” strādā kopš 2002.gada un ir pieredzējusi speciāliste nekustamo īpašumu darījumu jomā. V.Adiņai ir maģistra grāds inženierzinātnēs. Papildus darbam valdes locekļa amatā V.Adiņa turpinās darbu arī kā SIA „Hiponia” Nodrošinājuma pārvaldības departamenta vadītāja. Uzņēmuma valdē turpina darboties valdes loceklis Juris Reinis, kā arī Vladimirs Loginovs, kurš ievēlēts par valdes priekšsēdētāju

SIA „Hiponia” nodarbojas ar no bijušās valsts akciju sabiedrības „Latvijas Hipotēku un zemes banka” pārņemto problemātisko aktīvu pārvaldīšanu. Uzņēmuma portfelī ir aptuveni 800 nekustamie īpašumi un uzņēmums apkalpo aptuveni 1600 aizņēmējus. Izpildot Ministru kabineta lēmumu, 2013.gadā PA kļuva par uzņēmuma 100% kapitāla daļu īpašnieci.


Atvērto durvju dienas 25.un 26.oktobrī, no 10:00 līdz 17:00 jaunajos projektos “Sapņu terases”, Baložos un Ošu ielā, Vimbukrogā, Ķekavas novadā!

  

SIA „Hiponia” 25. un 26.oktobrī no plkst. 10.00 līdz 17.00 Atvērto durvju dienās piedāvā iepazīties ar dvīņu un rindu māju ciematu Ošu ielā, Vimbukrogā, Ķekavas novadā un dzīvokļu projektu „Sapņu terases”, Skolas ielā, Baložos. Atvērto durvju dienu laikā visiem interesentiem tiks dota iespēja iepazīties ar projektiem un saņemt „Hiponia” darījumu speciālistu un pārvaldnieku profesionālas konsultācijas par nekustamo īpašumu. Visiem apmeklētājiem būs unikāla iespēja izmantot īpašus cenu piedāvājumus mājokļu iegādei līdz pat oktobra beigām. Būs pieejamas arī „DNB bankas”, „Swedbank” un „Citadele” kredītu speciālistu konsultācijas par mājokļu kreditēšanas iespējām.
Vairāk informācija pa tālruņiem 28353542 vai 67282080 un „Hiponia” mājaslapā http://www.hiponia.lv/.

Daudzdzīvokļu mājas „Sapņu terases”, Baložos

Jauns mūsdienīgs māju komplekss „Sapņu terases” sastāv no piecām četrstāvu un divām piecstāvu ēkām. Šobrīd pārdošanā tiek piedāvāti plaši divstāvu dzīvokļi un ērti divistabu dzīvokļi. Dzīvokļu kopējā platība ir no 74 līdz 183 kv.m. Visi dzīvokļi ir ar pabeigtu pilnu iekšējo apdari. Katrs dzīvoklis ir aprīkots ar individuālu siltuma skaitītāju, kas ļaus Jums kontrolēt ikmēneša siltumenerģijas patēriņu. Iedzīvotāju ērtībai pie mājas atrodas bruģēta autostāvvieta, savukārt par drošību parūpēsies 24h videonovērošana un apsardze. Labiekārtota piemājas teritorija ar bērnu rotaļu laukumiem, apstādījumiem un bruģētiem celiņiem.

Komplekss „Sapņu terases” atrodas Baložos, Skolas ielā, tikai 20 minūšu braucienā no Rīgas pilsētas centra. Ekoloģiski tīra un labvēlīga vide, blakus priežu mežam. Ļoti labi attīstīta infrastruktūra un ērta satiksme. 5.minūšu gājiena attālumā atrodas Rīgas satiksmes 23.autobusa un mikroautobusa Rīga-Baloži pieturvieta. Kompleksa tuvumā atrodas Baložu pilsētas vidusskola ar pirmsskolas grupām, mūsdienīgs sporta komplekss, bērnudārzi „Avotiņš” un „Raibā pupa”, Baložu kultūras nams ar pilsētas bibliotēku, skvērs, kā arī tirdzniecības centrs.

Piedāvājumā divistabu un četristabu dzīvokļi. Dzīvokļu cenas sākot no 63 500 eiro.

Dvīņu māju ciemats Vimbukrogā, Ķekavas novadā

Ķekavas novadā, Ošu ielā, Vimbukrogā, tiek piedāvāts mājoklis jaunu un kvalitatīvu rindu un dvīņu māju ciematā. Piedāvājam iegādāties divstāvu mājokļus ar „balto apdari” platībās no 165 līdz 216 kv.m. Katram mājoklim piesaistīts zemes gabals 300 – 650 kv.m. platībā. Mājokļi ir ar ērtu un praktisku plānojumu. Pirmajā stāvā plaša viesistaba apvienota ar virtuvi, sanmezgls un saimnieciskā telpa ar individuālu gāzes apkures katlu. Viesistabā ir paredzēta vieta kamīnam. Otrajā stāvā trīs guļamistabas, sanmezgls un divas terases. Bēniņus ir iespējams pārveidot par mansarda stāvu ar kopējo platību ~75 kv.m. Katrai māju sekcijai ir garāža (vienai vai divām automašīnām) ar automātiski paceļamiem vārtiem. Gāzes apkure, centralizēta ūdensapgāde (artēziskais urbums), pilsētas kanalizācija, elektroapgāde.

Ciemats atrodas netālu no Daugavas, tikai 20-30 min. braucienā no Rīgas pilsētas centra. Apkārtējā teritorija ir klusa un apzaļumota. Tuvumā atrodas visi nepieciešamākie infrastruktūras objekti un autobusa pietura.

Mājokļu cenas sākot no 99 000 eiro.

Īpaši izdevīgi piedāvājumi!

Nāc un izvēlies sev mājokli!

 


SIA „Hiponia” izsludina cenu aptauju par nekustamo īpašumu Liepājā, Ventas ielā 2-33.

Ar cenu aptaujas nolikumu var iepazīties mūsu mājas lapā www.hiponia.lv ,sadaļā „Jaunumi”.

Aicinām Jūs iesniegt piedāvājumus līdz 2014. gada 22. oktobrim, plkst.17:00.

Ja Jums ir nepieciešama papildus informācija vai ir neskaidrības, lūdzam sazināties ar vecāko darījumu speciālisti Signi Salieti, tālrunis 67774373, 29565052, elektroniski uz e-pastu: signe.saliete@hiponia.lv

Cenu aptaujas nolikums „Liepaja Ventas 2-33” PDF

Pielikums piedavajuma anketa DOC


2014.gada 1.oktobris

SIA „Hipotēku bankas nekustamā īpašuma aģentūra”

turpmāk būs SIA „Hiponia”

Ar šā gada 1.oktobri SIA „Hipotēku bankas nekustamā īpašuma aģentūra” maina nosaukumu un turpmāk būs SIA „Hiponia”. Nosaukumu maiņa pabeigs uzņēmuma pārveides procesu, kura ietvaros SIA „Hiponia” no VAS „Latvijas Hipotēku un zemes banka” (tagad – VAS ”Latvijas attīstības finanšu institūcija Altum”) nonāca VAS „Privatizācijas aģentūra” (PA) īpašumā. Uzņēmums ir ieguvis ne tikai jaunu nosaukumu, bet arī jaunu korporatīvo atpazīstamību, kas palīdzēs turpmāk konkurēt nekustamo īpašumu tirgū.

SIA „Hiponia” pamatdarbība ir nekustamo īpašumu tirdzniecība un apsaimniekošana. Uzņēmuma portfelī ir aptuveni 800 nekustamie īpašumi un uzņēmums apkalpo aptuveni 1600 aizņēmējus. SIA „Hiponia” piedāvā iegādāties dažādus nekustamos īpašumus – dzīvokļus, mājas, jaunbūves, zemi, komercdarbības un investīciju objektus, kā arī kustamo mantu (specializētās iekārtas un aprīkojumu), dažādās vietās visā Latvijas teritorijā. Visi īpašumi, kas tiek pārdoti, iznomāti vai izīrēti, pieder SIA „Hiponia”, tāpēc klientiem, noslēdzot darījumus, nav jāmaksā starpniecības maksa.  SIA „Hiponia” sniedz atbalstu klientiem darījuma noformēšanā – sagatavo pirkuma līgumu, nodrošina notāra pakalpojumus uzņēmuma birojā un sniedz konsultācijas jautājumos par īpašuma tiesību reģistrēšanu  zemesgrāmatā.

SIA „Hiponia” jaunus aizdevumus neizsniedz, bet tās darbība ir vērsta uz maksimālu līdzekļu apjoma atgūšanu no pārvaldītā portfeļa. No nekustamo īpašumu atsavināšanas iegūtie līdzekļi tiek novirzīti valsts aizdevuma atmaksai. Uz 2014.gada 1.oktobri valstij ir atmaksāti 17 miljoni euro, no tiem pirms noteiktā termiņa pārskaitīti 10 miljoni euro. Procentu maksājumos valstij ir samaksāti 6 miljoni euro. Valsts aizdevuma atlikums uz šo brīdi ir 82 milj. euro.

SIA „Hiponia” 100% kapitāla daļu īpašniece ir PA.

SIA „Hiponia”
Elizabetes 41/43, Rīga, LV-1010
Tālr. 67282080; Fakss 67223705
Mob. tālr. +371 22019025
birojs@hiponia.lv, www.hiponia.lv