Meklēt īpašumu

Meklēt īpašumu

 
 
-
-
Meklēt Kartē

Atrašanās vieta:

Kredīta kalkulators

EUR
%
gadi

0 EUR/mēn. Aprēķināt

Īpašie iegādes piedāvājumi

Apskatīt visus

Madona, Dārza iela 25

Pārdošanas cena 35 000,00 EUR

Istabu skaits 4

Zemes platība 1330 m2

Kopējā platība 568.7 m2

Īpašuma apraksts :

Tiek pārdota 2-stāvu dzīvojamo māju Madonas pilsētā starp Dārza un Lazdonas ielām. Īpašums atrodas netālu no pilsētas centra, kur izvietoti lielākie pārtikas veikali, Madonas autoosta, vidusskola, kafejnīcas un kultūras nams. Netālu no īpašuma atrodas arī Madonas slimnīca un sporta centrs.

Īpašums sastāv no vieglbetona konstrukcijas dzīvojamās mājas apliktas ar ķieģeļu mūri, jumts metāla lokšņu “Ranilla”, kas atrodas uz zemes gabala ar kopējo platību 1330 kv.m. Dzīvojamā māja būvēta un nodota ekspluatācijā ap 1998.gadu. Dzīvojamās mājas iekštelpu apdare ir daļēja, tikai ēkas 1.stāvam, apdarei izmantoti salīdzinoši vienkārši apdares materiāli. Pagrabs un 2.stāvs nav remontēti. Dzīvojamā māja ir ar kopējo platību 568.7 kv.m., tai skaitā terases ar kopējo platību 60.7 kv.m., un pagraba ar kopējo platību 193 kv.m. Saskaņā ar inventarizācijas lietu dzīvojamā mājā ir izbūvētas 4 dzīvojamās istabas, virtuve, tualete ar dušas telpu un vairākas palīgtelpas.

Teritorija ap dzīvojamo māju daļēji norobežota ar koka žogu, sliktā stāvoklī un ir ir bijusi labiekārtota, bet šobrīd nesakopta.

No komunikācijām īpašumam ir pieslēgums elektrotīkliem, ūdens ir no dziļurbuma, kanalizācija – vietējā nosēdaku (aptuveni 6 m3). Apkure tiek nodrošināta ar malkas apkures katlu.

Īpašums šobrīd ir apgrūtināts ar tiesvedību par tā atbrīvošanu (lieta nosūtīta izskatīšanai LR Augstākajai tiesai), tāpēc īpašuma iekštelpu apskate ir iespējama tikai pēc iepriekšējas saskaņošanas, ja tas būs iespējams. Īpašums tiek pārdots esošajā stāvoklī ar iespēju pārņemt tiesvedību. Vairāk informācijas sazinoties ar darījumu speciālistu Ģirtu Jansonu.

Nodrošinājuma realizācijas daļas vadītājs

Ģirts Jansons

+371 67774370 +371 26397447 +371 67223705 Izdrukāt